Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym

15 grudnia Publiczna Szkoła Podstawowa w Domecku była gospodarzem kolejnych w tym roku zawodów rozgrywanych w ramach Igrzysk Dzieci. Tym razem młodzi sportowcy ze szkół podstawowych naszej gminy rywalizowali w drużynowym turnieju tenisa stołowego dziewcząt i chłopców. Mecze pomiędzy szkołami składały się z gier pojedynczych i podwójnych, a kończyła je trzecia wygrana partia którejś z nich. Zawody obfitowały w wiele bardzo zaciętych pojedynków, szczególnie w rywalizacji dziewcząt gdzie do ostatnich gier ważyły się losy medalowych miejsc. Ostatecznie zawodniczki z naszej szkoły zajęły miejsce trzecie, natomiast chłopcy zwyciężyli w turnieju. Będą oni reprezentować naszą gminę na turnieju powiatowym, który odbędzie się 13 lutego w Niemodlinie.

Comments are closed.