Świetlicowy konkurs czytelniczy

1Szkolna świetlica także jest miejscem, w którym dzieci poszerzają swoje horyzonty czytelnicze. Pani Olga Zalewska od początku roku szkolnego na każdej ze swojej świetlic czytała dzieciom książki Elizy Piotrowskiej „Tupcio Chrupcio”. Od początku roku, dzieci poznały wiele wesołych przygód myszki, jego przyjaciół i rodziny. Tupcio Chrupcio pomaga dzieciom oswajać się z nowymi sytuacjami. W każdej  części przedstawiane są historie poruszające ważne sprawy, które za pomocą dobrych przykładów uczą dzieci pozytywnych zachowań. Na samo zakończenie, uczniowie wzięli udział w świetlicowym konkursie czytelniczym oraz plastycznym poświęconym serii książek Tupcia Chrupcia.

W konkursie plastycznym wygrali:

Miejsce I – Paulina Śliwka    Miejsce II – Kacper Kieroński – Ignaciuk    Miejsce III – Daniel Furgatz

W konkursie czytelniczym wygrali:

Miejsce I – Daniel Furgatz   Miejsce II – Kacper Kieroński – Ignaciuk   Miejsce III – Hanna Froń oraz Marta Aleksandrowicz

2 3

Comments are closed.