VIII Przegląd Grup Teatralnych w Komprachcicach

27 kwietnia 2016 roku uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy  wzięli udział w Przeglądzie Grup Teatralnych w Komprachcicach. Nasz zespół odegrał spektakl pod tytułem: „Z życia Muminków”. Wiele tygodni prób przyniosło piękny efekt. Zostaliśmy wyróżnieni, z czego jesteśmy bardzo dumni.  Dziękujemy wszystkim, którzy nam kibicowali, wspierali nas i docenili nasz trud.

W spektaklu wystąpili:

Daniel Furgatz z klasy drugiej  jako Muminek, Oliwia Sowada z klasy trzeciej jako Mała Mi, Aleksandra Tomaszewska (klasa 4) jako Mamusia Muminka, Oskar Pyka (klasa 4) jako Tatuś Muminka, Kacper Kula (klasa 4) jako Włóczykij i Czarodziej, Jakub Nowak (klasa 4) jako Migotek, Kinga Dolipska (klasa 4) jako Panna Migotka, Damian Poligoński (klasa 4) jako Ryjek, Jadwiga Wilk (klasa 5) jako Mimbla, Dominik Janczyk (klasa 5) jako Paszczak, Wanessa Labisch (klsa 5) i Aleksandra Żywiołek (klasa 5) jako Piżmowce. Reżyserkami spektaklu były panie Anna Kaczorowska i Monika Kałuża.

Comments are closed.