Akademia Karate Tradycyjnego

W mijającym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach karate. Zajęcia prowadzone były przez instruktorów z Akademii Karate Tradycyjnego w Opolu. Karate tradycyjne jest sztuką samoobrony, które pozytywnie wpływa  na wszechstronny rozwój człowieka, kształtuje charakter oraz rozwija sprawność fizyczną. Nasi uczniowie z powodzeniem wzięli udział w IX Otwartych Mistrzostwach Województwa Opolskiego w Karate Tradycyjnym, gdzie odnieśli swoje pierwsze sukcesy. Oliwia Grygas, uczennica klasy piątej oraz Kacper Kieroński-Ignaciuk, uczeń klasy pierwszej, zajęli  w swoich kategoriach III miejsca. Gratulujemy.

Prezentujemy uczniów, którzy na zajęciach poznają tajniki karate oraz ich instruktorów, którzy zaprezentowali się podczas tegorocznego festynu rodzinnego .

   IMG_3912         

 IMG_3904 IMG_3905 IMG_3906 IMG_3911 IMG_3910 IMG_3909 IMG_3908 IMG_3907 Karate (1) Karate (14) Karate (14) Karate (2)

Comments are closed.