Archive for the ‘Projekty edukacyjne’ Category

Asy w kuchni

Kolejne spotkanie w ramach cyklu Rok Wielkiej Przygody dla najzdolniejszych uczniów naszej szkoły to warsztaty cukiernicze prowadzone przez panią Annę Swół. Dzieci wykonały ciastka – medale z wizerunkami sowy, które będą niebanalnymi prezentami dla Babć i Dziadków z okazji ich święta.

Czytaj dalej

Warsztaty robienia kartek świątecznych w ramach projektu „Rok Wielkiej Przygody”

3W ramach projektu „Rok Wielkiej Przygody” prowadzonego przez panie Natalię Warzechę i Annę Kaczorowską nasi uczniowie wykonywali kartki świąteczne. Prace dzieci będą sprzedawane podczas kiermaszu 27 listopada. Zachęcamy do zakupu i, tym samym, wsparcia szkoły:) Czytaj dalej

Słodki upominek od naszych uczniów

3W ramach projektu Rok Wielkiej Przygody uczniowie upiekli babeczki dla mieszkańców Wawelna.Dziękujemy za pomoc w organizacji przedsięwzięcia panu Franciszkowi Lauerowi oraz strażakom za udostępnienie piekarnika w remizie:)

 

Czytaj dalej

Ruszył projekt „Rok Wielkiej Przygody”

16 września rozpoczął się w naszej szkole projekt Rok Wielkiej Przygody realizowany przez panie: Natalię Warzechę i Annę Kaczorowską. Pierwszą atrakcją była noc filmowa połączona z noclegiem w szkole. Uczniowie obejrzeli dwa filmy, przygotowywali wspólnie kolację oraz śniadanie.