Archive for the ‘Przedszkole’ Category

Jadłospis na bieżący tydzień

Jadłospis na bieżący tydzień

jadłospis 22-27.10

Piknik przedszkolaków

8 czerwca wybraliśmy się na piknik do pobliskiego lasu. Obserwowaliśmy przyrodę leśną i wsłuchiwaliśmy się w odgłosy natury. Dzieci miały okazję do swobodnej zabawy na świeżym powietrzu. Przedszkolaki nauczyły się prawidłowego zachowania w lesie. W drodze powrotnej wstąpiliśmy nad staw, gdzie mogliśmy pobawić się na placu zabaw. Mimo długiego spaceru wróciliśmy zmęczeni oraz bardzo zadowoleni:) Read the rest of this entry »

Spartakiada Przedszkolaków

29 maja w Przedszkolu Publicznym w Polskiej Nowej Wsi odbyła się Spartakiada Przedszkolaków pod hasłem „Razem bawić się weselej”. Wśród konkurencji sportowych, w których wzięliśmy udział były m.in. zabawy chustą animacyjną, tory przeszkód, rzuty do celu, strzały piłką do  bramki, przenoszenie lotki na paletce, przejście równoważne po ławeczce oraz wiele innych zadań rozwijających szybkość, spostrzegawczość i ogólną sprawność ruchową. Dzieci bawiły się wspaniale w prawdziwie sportowej atmosferze. Wszystkie placówki otrzymały puchary, a zawodnicy pamiątkowe medale. Read the rest of this entry »

Festyn Rodzinny 2018

26 maja w naszej szkole odbył się Festyn Rodzinny pod hasłem „W zdrowym ciele- zdrowy duch”.  Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I-VII przygotowali występy artystyczne. Dla wszystkich gości czekało wiele atrakcji m.in.: pokazy taneczne grupy „Scorpion”, rozgrywki rodzinne, gry i zabawy, konkursy sportowe, zjeżdżalnia- dmuchaniec,  malowanie twarzy, kącik fotograficzny, pokazy strażackie. Serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowaniach do festynu. Read the rest of this entry »

Sukces przedszkolaków

Nasze przedszkole wzięło udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym pt. „Czyste powietrze wokół nas”, organizowanym przez Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Opolu. Reprezentowały nas Marcelina Kubis, Nikola Neuman, Emilia Tomaszewska i Lena Czerenkiewicz. Spośród licznych prac dziewczynki otrzymały wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy! Read the rest of this entry »