Archive for the ‘Samorząd Uczniowski’ Category

Źródła Marzeń 2016

22 maP1010133rca uczniowie klasy szóstej, wielcy wielbiciele Harrego Pottera, wzięli udział w szkolnym etapie Ogólnopolskiego Konkursu Literatury Fantasy „Źródła Marzeń – Sources of Dreams” 2016. Dzielnie odpowiadali na szczegółowe pytania dotyczące powieści napisanych przez J. K. Rowling. Z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie wyników konkursu:-)

 

Czytaj dalej

Nowi reprezentanci Samorządu Uczniowskiego

Ostatniego dnia września 2015 roku uczniowie naszej szkoły wybrali swoich przedstawicieli. Największą ilość głosów uzyskał uczeń klasy szóstej Dawid Furgatz, następne w kolejności były uczennice klasy piątej: Aleksandra Żywiołek i Wanessa Labisch. Życzymy im zapału do pracy, wielu dobrych pomysłów i wytrwałości w ich realizacji.

Uczniowie na opiekuna samorządu wybrali panią Annę Kaczorowską.

Wyjazd na basen „Wodna Nuta”

17 grudnia wyjazd w ramach projektu RCRE „Fascynujący Świat Nauki i Technologii” połączyliśmy z bardzo relaksującą wizytą na pływalni.

Bezpieczeństwo w szkole – marzenie czy wyzwanie?

Reprezentanci samorządu uczniowskiego naszej szkoły: Katarzyna Kucharska, Emilia Pyka i Piotr Hyl wzięli udział w XIII Konferencji Samorządów Uczniowskich.

Organizowane od 2002 roku coroczne spotkanie młodzieżowych liderów i ich nauczycieli, służy przede wszystkim wymianie doświadczeń, wypracowaniu pomysłów i wzorców dla działań samorządowych, jak również przygotowuje młodzież do aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym, zachęca do stosowania w szkole procedur demokratycznych oraz inicjuje dyskusje na istotne dla uczniów tematy.

 

Dyskoteka andrzejkowa klas 4-6

Z inicjatywy samorządu uczniowskiego bawiliśmy się na dyskotece szkolnej, było świetnie 🙂