Archive for the ‘.Wydarzenia’ Category

Stypendysta Marszałka Województwa Opolskiego

Niecodzienna uroczystość miała miejsce we wtorek 17.10.2018 r w Filharmonii Opolskiej.  Ponad dwustu najlepszym uczniom naszego województwa w ramach programu “Wspieramy najlepszych  II ” zostały przyznane stypendia za wybitne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2017/2018 . Wśród stypendystów znalazł się również uczeń VIII klasy naszej szkoły –  Marcel Maculak. Marcel jest zwycięzcą i laureatem wielu konkursów i olimpiad z języka niemieckiego na szczeblu gminnym, wojewódzkim i ogólnopolskim. Należy przypomnieć, że stypendium marszałka województwa Marcel otrzymał już po raz drugi.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

 

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej obchodzimy w naszej szkole w poniedziałek 15 października. O godz. 11.00 odbędzie się uroczyste ślubowanie i pasowanie pierwszoklasistów oraz okolicznościowa akademia. Zapraszamy 🙂                                                                                                   

Scorpion Dance Team

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Sukces” Komprachcice

Konkurs Pięknego Czytania

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Komprachcicach 11 czerwca 2018 r. odbył się Konkurs Pięknego Czytania książek Agnieszki Frączek. W konkursie wzięło udział dwoje uczniów, Marcel Kochanek oraz Natalia Kampa. Z dumą możemy pogratulować uczestnikom. W kategorii klas I startował Marcel Kochanek, który zdobył II miejsce. W kategorii klas III starowała Natalia Kampa, która zdobyła III miejsce. Serdecznie gratulujemy wygranej!! Nagrody naszym uczniom rozdała we własnej osobie pani Agnieszka Frączek. Spotkanie z tak wspaniałą autorką wielu książek było dodatkową nagrodą. Read the rest of this entry »